Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w 2019 roku udzielono pomocy publicznej

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w 2019 roku udzielono pomocy publicznej.

Podstawa prawna:

                Art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 869 z późniejszymi zmianami).

 

Lp.

Imię i nazwisko lub nazwa( firma)

Lp.

Imię i nazwisko lub nazwa( firma)

1.

Ankler Arnold

42.

Gasz Wilhelm

2.

Barteczko Jan

43.

Gatner Zygmunt

3.

Barteczko Jerzy

44.

Gawlik Magdalena

4.

Barteczko Roman

45.

Giersch Bernadeta

5.

Barton Hubert

46.

Glombik Rajmund

6.

Bąk Mieczysław

47.

Gnielka Adrian

7.

Bekiersz Tomasz

48.

Gola Adam

8.

Bik Antoni

49.

Gola Robert

9.

Biskup Konrad

50.

Golly Waldemar

10.

Bomba Rajmund

51.

Gomolla Renata

11.

Breffka Janusz

52.

Gorzellik Jan

12.

Brzytwa Andrzej

53.

Grabowski Jan

13.

Brzytwa Waldemar

54.

Graipel Rafał

14.

  Bugiel Andrzej

55.

Grzebinoga Bogusława

15.

Bugiel Waldemar

56.

Guz Teofil

16.

Cedzich Alfred

57.

Hadasik Andrzej

17.

Cedzich Jan

58.

Hadasik Bernard

18.

Cedzich Jan

59.

Halenka Renata

19.

Cedzich Rudolf

60.

Hibner Krzysztof

20.

Chwałek Rudolf

61.

Janda Konrad

21.

Ciupka Arnold

62.

Janda Krzysztof

22.

Ciupka Brenard

63.

Janda Norbert

23.

Ciupka Józef

64.

Janik Adrian

24.

Czabańka Józef

65.

Jeleń Karol

25.

Czakai Franciszek

66.

Jelito Gabriela

26.

Czok Ryszard

67.

Jelito Joachim

27.

Dada Manfred

68.

Jelito Józef

28.

Dambiec Marek

69.

Jendrek Markus

29.

Dąbrowski Robert

70.

Jońca Damian

30.

Domeredzki Czesław

71.

Jońca Damian

31.

Drejka Adrian

72.

Jureczko Paweł

32.

Dronia Edyta

73.

Kansy Krystian

33.

Duda Andrzej

74.

Kapica Krzysztof

34.

Duda Danuta

75.

Karwot Jerzy

35.

Figura Arnold

76.

Klich Joachim

36.

Figura Krystian

77.

Klich Krystian

37.

Figura Marcin

78.

Klimek Ryszard

38.

Foltys Joachim

79.

Klimek Zygmunt

39.

Foltys Mariusz

80.

Klose Denis

40.

Gajda Rudolf

81.

Kociok Alfred

41.

Ganszczyk Robert

82.

Koj Walenty

 

 

83.

Kolloch Krzysztof

134.

Murlowski Hubert

84.

Kolonko Irena

135.

Najuch Manfred

85.

Komander Herbert

136.

Nawara Jerzy

86.

Konieczny Franciszek

137.

Nawara Joachim

87.

Kopa Arnold

138.

Niebój Hubert

88.

Kopa Rafał

139.

Niemiec Mariusz

89.

Kopa Reinhold

140.

Niepala Gerard

90.

Korzeniec-Wójcik Eryka

141.

Niepala Grzegorz

91.

Korzenietz Andrzej

142.

Noglik Teresa

92.

Kowalik Klaudiusz

143.

Ogaza Wilhelm

93.

Krahl Paweł

144.

Osełka Józef

94.

Krajczy Benjamin

145.

Paczulla Damian

95.

Kremser Hubert

146.

Pandel Jan

96.

Kroker Krystian

147.

Panek Waldemar

97.

Krzyżosiak Marek

148.

Paruzel Sławomir

98.

Kubica Cyprian

149.

Paterok Alfred

99.

Kucharczyk Piotr

150.

Paterok Elwira

100.

Kurek Bernard 

151.

Paterok Franciszek

101.

Kurowska Róża

152.

Paterok Franciszek

102.

Kurzaj Gertruda

153.

Paterok Gerard

103.

Kurzela Marcin

154.

Paterok Łukasz

104.

Kwoczała Damian

155.

Paterok Norbert

105.

Kwoczała Emil

156.

Paterok Piotr

106.

Kwoczała Klaudiusz

157.

Pecnik Roman

107.

Larisz Alfred

158.

Pete Gerard

108.

Lejżak-Janiszewska Barbara

159.

Piątek Hubert

109.

Ludwig Krystian

160.

Piątek Izabela

110.

Ludwig Roland

161.

Pisarski Joachim

111.

Macha Józef

162.

Pisarski Piotr

112.

Majnusz Jan

163.

Plachetka Rudolf

113.

Majnusz Krystian

164.

Ploch Bertold

114.

Majnusz Martin

165.

Płachetka Bernard

115.

Majnusz Rafał

166.

Płachetka Piotr

116.

Makosz Arnold

167.

Pogodzik Bernard

117.

Makosz Marcin

168.

Pogodzik Henryk

118.

Marek Krystian

169.

Pogodzik Mariusz

119.

Marek Krzysztof

170.

Pogodzik Mateusz

120.

Markieton Weronika

171.

Pogodzik Piotr

121.

Markucik Kornelia

172.

Polaczek Maria

122.

Mateja Arnold

173.

Polewka Alfred

123.

Mateja Gerard

174.

Polewka Gerard

124.

Mateja Paweł

175.

Polewka Monika

125.

   Mateja Wilhelm

176.

Pordzik Marcin

126.

Matuszek Krystian

177.

Pospieschczyk Krzysztof

127.

Miedza Alfred

178.

Proksza Andrzej

128.

Mikołasz Henryk

179.

Proksza Monika

129.

Mincer Hubert

180.

Proksza Piotr

130.

Mnich Robert

181.

Pudełko Teresa

131.

Mojza Arnold

182.

Pytko Leokadia

132.

Mojza Rafał

183.

Reinert Alicja

133.

Morawiec Maria

184.

Reinert Józef

 

 

 

185.

Richter Henryk

212.

Tiszbierek Józef

211.

Richter Norbert

213.

Tiszbierek Krystian

212.

ROLDAM Sp. z o.o.

214.

Tiszbierek Piotr

213.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

215.

Tiszbierek Robert

214.

Rożec Adrian

216.

Tomanek Alicja

215.

Rudol Alfons

217.

Ulrich Dorota

216.

Rudol Piotr

218.

Werner Piotr

217.

Rybol Edward

219.

Werner Szymon

218.

Rzym. Kat. Parafia Wysoka

220.

Wieczorek Karol

219.

Skoluda Jan

221.

Wieczorek Monika

220.

Skowronek Bernard

222.

Wieczorek Norbert

221.

Skowronek Łucja

223.

Wiesiollek Joachim

222.

Smolin Gilbert

224.

   Wiesiołek Marcin

223.

Smolin Monika

225.

Wilkowski Mariusz

224.

Smykała Franciszek

226.

Wojtczyk Piotr

225.

Smykała Marcin

227.

Wycisło Adrian

226.

Strużyna Gerard

228.

 Wyciślik Elżbieta

227.

Swaczyna Damian

229.

 Wydra Erwin

228.

Swaczyna Franciszek

230.

 Wydra Gizela

229.

Szablicki Janusz

231.

 Wypich Józef

230.

Szefer Krystyna

232.

 Wyrwoł Werner

231.

Szopa Adrian

233.

Zgromadzenie Sióstr NMP w Leśnicy

232.

Szpak Krystyna

234.

 Zmuda Marcin

208.

Szuszkiewicz Stanisław

235.

 Zug Józef

209.

Szyndzielorz Karol

236.

 Żyłka Arnold

210.

Tischbierek Hubert

237.

 Żyłka Mateusz

211.

Tiszbierek Joachim

 

 

 

   Leśnica, 2020-05-25

PDFWykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w 2019 roku udzielono pomocy publicznej.pdf