Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w 2022 roku udzielono pomocy publicznej.

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w 2022 roku udzielono pomocy publicznej.

Podstawa prawna:

                Art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1634.

 

Lp.

Imię i nazwisko lub nazwa( firma)

Lp.

Imię i nazwisko lub nazwa( firma)

1.

Ankler Arnold

42.

Gajda Rudolf

2.

Barteczko Jan

43.

Gasz Gabriel

3.

Barteczko Jerzy

44.

Gasz Gabriel

4.

Barteczko Roman

45.

Gatner Zygmunt

5.

Barton Hubert

46.

Gawlik Magdalena

6.

Bąk Leszek

47.

Giersch Bernadeta

7.

Bąk Mieczysław

48.

Glombik Rajmund

8.

Biskup Krzysztof

49.

Gnielka Adrian

9.

Breffka Janusz

50.

Gola Adam

10.

Brzytwa Andrzej

51.

Gola Robert

11.

Brzytwa Waldemar

52.

Golly Piotr

12.

Bugiel Andrzej

53.

Goly Krystian

13.

Bugiel Waldemar

54.

Gomolla Renata

14.

Cedzich Alfred

55.

Gorzellik Jan

15.

Cedzich Jan

56.

Grabowski Jan

16.

Cedzich Jan

57.

Grzebinoga Bogusława

17.

Cedzich Rudolf

58.

Guz Teofil

18.

Chwałek Rudolf

59.

Hadasik Andrzej

19.

Ciupka Arnold

60.

Hadasik Bernard

20.

Ciupka Bernard

61.

Halenka Renata

21.

Ciupka Józef

62.

Hibner Krzysztof

22.

Czabańka Józef

63.

Janda Konrad

23.

Czakai  Franciszek

64.

Janda Krzysztof

24.

Czakai Urszula

65.

Janda Norbert

25.

Czok Ryszard

66.

Janik Adrian

26.

Dada Adrian

67.

Jelito Gabriela

27.

Dada Manfred

68.

Jelito Joachim

28.

Dambiec Marek

69.

Jelito Józef

29.

Dąbrowski Robert

70.

Jelito Martin

30.

Domeredzki Czesław

71.

Jendrek Markus

31.

Drejka Adrian

72.

Jońca Damian

32.

Dronia Edyta

73.

Jońca Damina

33.

Duda Andrzej

74.

Jureczko Paweł

34.

Duda Danuta

75.

Kansy Krystian

35.

Duda Dariusz

76.

Kapica Krzysztof

36.

Figura Arnold

77.

Karwot Jerzy

37.

Figura Krystian

78.

Klich Joachim

38.

Figura Marcin

79.

Klich Krystian

39.

Foltys Joachim

80.

Klimek Ryszard

40.

Foltys Mariusz

81.

Klose Paweł

41.

Gajda Paweł

82.

Kociok Alfred

 

 

83.

Koj Walenty

134.

Mróz Bożena

84.

Kolloch Krzysztof

135.

Murlowski Hubert

85.

Kolonko Irena

136.

Najuch Manfred

86.

Komander Herbert

137.

Nawara Jerzy

87.

Konieczny Franciszek

138.

Nawara Joachim

88.

Kopa Arnold

139.

Niebój Agata

89.

Kopa Rafał

140.

Niemiec Mariusz

90.

Kopa Reinhold

141.

Niepala Gerard

91.

Korzenietz Andrzej

142.

Niepala Grzegorz

92.

Kowalik Elżbieta

143.

Ogaza Wilhelm

93.

Krahl Paweł

144.

Osełka Józef

94.

Krajczy Benjamin

145.

Paczulla Damian

95.

Krawczyk Alfred

146.

Pandel Jan

96.

Kremser Hubert

147.

Panek Waldemar

97.

Kroker Krystian

148.

Paterok Alfred

98.

Krzyżosiak Marek

149.

Paterok Edyta

99.

Kurek Bernard

150.

Paterok Franciszek

100.

Kurowska Róża

151.

Paterok Franciszek

101.

Kurzela Filip

152.

Paterok Gerard

102.

Kurzela Marcin

153.

Paterok Łukasz

103.

Kwoczała Damian

154.

Paterok Piotr

104.

Kwoczała Emil

155.

Pecnik Roman

105.

Kwoczała Klaudiusz

156.

Pete Gerard

106.

Larisz Alfred

157.

Pisarski Joachim

107.

Lejżak Paweł

158.

Pisarski Piotr

108.

Ludwig Krystian

159.

Plachetka Rudolf

109.

Ludwig Roland

160.

Ploch Artur

110.

Majnusz Jan

161.

Ploch Bertold

111.

Majnusz Martin

162.

Ploch Kondrad

112.

Majnusz Rafał

163.

Płachetka Piotr

113.

Makosz Arnold

164.

Pogodzik Bernard

114.

Makosz Marcin

165.

Pogodzik Mariusz

115.

Marek  Krystian

166.

Pogodzik Mateusz

116.

Marek Krzysztof

167.

Pogodzik Piotr

117.

Markieton Weronika

168.

Polaczek Maria

118.

Markucik Kornelia

169.

Polewka Gerard

119.

Mateja Arnold

170.

Polewka Marcin

120.

Mateja Gerard

171.

Polewka Monika

121.

Mateja Paweł

172.

Pordzik Marcin

122.

Materla Aleksander

173.

Pospieschczyk Krzysztof

123.

Matonia Henryk

174.

Prokop Arnold

124.

Matuszek Krystian

175.

Proksza Andrzej

125.

Miedza Alfred

176.

Proksza Izabela

126.

Mikołasz Henryk

177.

Proksza Piotr

127.

Mincer Hubert

178.

Pudełko Teresa

128.

Mnich Robert

179.

Pytko Leokadia

129.

Mojza Arnold

180.

Rajmund Bomba

130.

Mojza Karol

181.

Reinert Alicja

131.

Mojza Rafał

182.

Reinert Józef

132.

Morawiec Jan

183.

Richter Henryk

133.

Morawiec Maria

184.

Richter Norbert

 

 

185.

Roldam Sp. z o.o.

209.

Tiszbierek Piotr

186.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

210.

Tiszbierek Robert

187.

Rożec Adrian

211.

Ulrich Dorota

188.

Rudol Alfons

212.

Werner Piotr

189.

Rudol Piotr

213.

Werner Szymon

190.

Rybol Edward

214.

Wieczorek Karol

191.

Skoluda Marcin

215.

Wieczorek Monika

192.

Skowronek Bernard

216.

Wieczorek Norbert

193.

Skowronek Łucja

217.

Wieczorek Rafał

194.

Smykała Marcin

218.

Wiesiollek Joachim

195.

Sotor Urszula

219.

Wojtczyk Piotr

196.

Strużyna Gerard

220.

Wycisło Adrian

197.

Swaczyna Damian

221.

Wyciślik Elżbieta

198.

Swaczyna Franciszek

222.

Wydra Erwin

199.

Szablicki Janusz

223.

Wydra Gizela

200.

Szefer Krystyna

224.

Wypich Józef

201.

Szopa Adrian

225.

Wyschka Anna

202.

Szpak Krystyna

226.

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP 

203.

Szyndzielorz Karol

227.

Zmuda Daniela

204.

Tischbierek Hubert

228.

Zug Józef

205.

Tiszbierek Edyta

229.

Zygmunt Klimek

206.

Tiszbierek Joachim

230.

Żyłka Arnold

207.

Tiszbierek Józef

231.

Żyłka Mateusz

208.

Tiszbierek Krystian

 

 

 

 

 

   Leśnica, 2023-05-25

 

PDFWykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej którym w 2022 roku udzielono pomocy publicznej.pdf (761,73KB)