Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr 64/05 Burmistrza Leśnicy z dnia 31 sierpnia 2005 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie  Nr 64/05

Burmistrza Leśnicy

z dnia 31 sierpnia 2005 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

 

 

 

            Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499, Nr 74, poz. 786 i Nr 154, poz. 1802, z 2002 r. Nr 14, poz. 128, Nr 113, poz. 984, Nr 127, poz. 1089 i Nr 153, poz. 1271, z 2003 r. Nr 57, poz. 507 i Nr 130, poz. 1188 oraz z 2004 r.
Nr 25, poz. 219) i § 9 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia
8 sierpnia 2001 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i do Senatu (Dz. U. Nr 84, poz. 921, z 2004 r. Nr 38, poz. 352 oraz z 2005 r. Nr 102, poz. 859) zarządza się, co następuje:

 

 

     § 1. W celu przeprowadzenia na obszarze gminy Leśnica wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 września 2005 r. powołuje się obwodowe komisje wyborcze w składach określonych w załączniku do zarządzenia.

 

     § 2. Zarządzenie podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Leśnicy oraz w siedzibach obwodowych komisji wyborczych.

 

     § 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.

    

 

 

Burmistrz Leśnicy

 

        mgr inż. Hubert Kurzał





informację wytworzył(a): Lidia Kremser - Tomeczek
za treść odpowiada: Róża Nizioł
data wytworzenia: 31.08.2005 r.